Jelikož Facebook nedávno přistoupil opět ke změně možnosti ovlivnění news feedu na vaší facebookové zdi, tak i my jsme si zkusili nasimulovat, jak často se naše novinka na zdi fanouška objeví. A výsledky nebyly úplně uspokojivé.

Je nám jasné, že ti z vás, kteří jste se našimi fanoušky na FB stali, jste tak učinili proto, aby se vám zlepšil přístup a upozornění na naše novinky, recenze a další články. Avšak! Facebook a jeho algoritmus news feedu na zdi je věc, kterou neovlivníme a ani ovlivnit nemůžeme. Co však ovlivnit můžeme, je poradit vám, jak si na Facebooku zařídit, aby vám již žádný náš článek neunikl.

Jak na to? „Naklikněte si“ na naší facebookové stránce volbu „Dostávat upozornění“. V tu chvíli vás žádný algoritmus neovlivní a vy ve svých upozorněních najdete vždy info o nově publikovaném článku z Gizchina.cz! Pro lepší návod jak na to, přikládáme obrázek.

facebook

A abychom byli upřímní, pokud tak učiníte, nás to potěší. Předem děkujeme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.