Slyšeli jste někdy o společnosti nebo zařízení s názvem Longrich? Pokud ne, pak vězte, že v tom nejste sami, my také ne. Je tedy čas na malé seznámení s telefonem, který má nejen dobré parametry a jako bonus pro zákazníky i skvělou cenu.

Je už poměrně obehranou písničkou, že konkurence v Číně je obrovská a všichni výrobci svádí lítý boj o to, aby si pro sebe urvali co největší podíl na trhu. Všichni společně se navíc snaží doběhnout nebo předstihnout Xiaomi, a to jak firmy velké nebo i ty úplně neznámé. S trochou nadsázky bychom mohli říct, že právě naprosto neznámý Longrich by mohl být adeptem na „zabijáka“ Xiaomi Redmi.

 

S jakými zbraněmi tedy Longrich 2 nastupuje do souboje s Xiaomi? Milovníci phabletů by mohli ocenit jeho 6,5 palcový displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů. Tohoto obra pohání osmi jádrový MT6752 procesor s 64-bitovou architekturou a taktem 2 GHz, doplňují jej 2 GB RAM a 32 GB vnitřní paměti, kterou lze rozšířit pomocí micro SD. I baterie Longrich má solidní kapacitu 3300 mAh. K další výbavě patří mimo jiné zadní 13 MPix kamera, NFC a podpora FDD-LTE sítí.

A jak se říká, to nejlepší nakonec, a tím nejlepším je cena. Za Longrich 2 zaplatíte pouhých 699 jüanů, tedy 114 dolarů.

[Zdroj] [Via]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.