Xiaomi Mi2 je na trhu od roku 2012, ale i přes svůj pokročilý věk stále drží krok i s novějšími zařízeními. Jeho hardware je pořád dobrý a srovnatelný s běžnými telefony střední třídy.

Přestože je společnost Xiaomi v první lize čínských výrobců, je známá svým poněkud laxním přístupem k aktualizacím své MIUI ROM na nejaktuálnější verze Androidu. Například nejnovější MIUI V6 založená na Android 4.4 Kitkat je teprve teď a postupně uvolňována na některá Xiaomi zařízení. A to je opravdu trochu pozdě, pokud zvážíme, že nový Android 5.0 Lollipop je na světě.

Ovšem zdá se, že majitelé Mi2 se mohou začít radovat, neboť na čínském Weibo se objevily screenshoty displeje Mi2 s nainstalovaným systémem Android 5.0. A jak už to tak bývá, po dobré zprávě přichází ta špatná. Zatím totiž není známo datum spuštění aktualizace, protože je potřeba odstranit několik zásadních chyb.

[Zdroj] [Via]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.