Ohodnoťte článek

Stejně jako v České republice od konce srpna/augusta letošního roku, tak i na Slovensku má společnost Meizu od včerejška své oficiální zastoupení. Tak jako v ČR bude na Slovensku výhradním distributorem společnost TCCM, která se od svého vzniku v roce 2007 specializuje na distribuci mobilních zařízení ve střední a východní Evropě.

Značka MEIZU je najnovšou prémiovou značkou v našom distribučnom portfóliu. Pevne verím, že na čoraz hustejšom slovenskom mobilnom trhu je priestor presne pre dravého hráča, akým práve MEIZU je, a ktorý zaútočí kvalitou a výkonom za skvelú cenu. A práve túto definíciu MEIZU spĺňa,“ řekl Kamil Vacek, výkonný ředitel společnosti TCCM.

Meizu patří v Číně k největším výrobcům mobilních zařízení a v rámci vstupu na slovenský trh bude jako svůj první produkt nabízet Meizu MX3, který je od včerejška v prodeji u operátora O2 se zaváděcí cenou 299 euro. Model MX4 by se měl na Slovensku začít prodávat před Vánocemi, ovšem bližší informace zatím nejsou k dispozici.

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.