Všichni fanoušci Meizu stále čekají na to, kdy už bude konečně oficiálně oznámeno datum představení Meizu MX4 Pro. Když tu se náhle objevil teaser, který oznamuje, že se v souvislost se značkou Meizu bude něco dít a bude se to dít 4. listopadu/novembra.

Lze ovšem předpokládat, že nepůjde o MX4 Pro. Jednak je to příliš brzo a jednak upoutávka poměrně jasně naznačuje, že půjde o něco, co je spojeno s hudbou.

Takže co by to tedy mohlo být? Teoreticky by mohlo jít o nějakou „hudební“ aplikaci, která bude využívat cloudových úložišť a umožní poslech hudby přes WI-Fi nebo datové připojení. Mohlo by taky jít o nějaký on-line obchod s hudbou a službami, a to v souvislosti spolupráce Meizu a Alibaba. A nebo Meizu připravuje spuštění nějakého chytrého zařízení, například hudebního přehrávače.

Možností je prostě spousta. Ale ať je to co chce, všichni by jistě byli rádi, kdyby bylo co nejdříve oznámeno přesné datum pro spuštění Meizu MX4 Pro.

[Zdroj]

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.