Po nějaké době bychom chtěli opět upozornit na novinky, se kterými se můžete setkat u nás na Gizchina.cz.

Bleskovky

Jako první bych chtěl informovat o dalším vylepšení servisu Gizchina.cz, a tím jsou „Bleskovky“. Jedná se o krátké info, které má za cíl upozornit vás na aktuální novinky, a to buď takové, které by se ani svým formátem článku nepřiblížily, nebo takové, které rozvedeme v článku později. Na starosti je má Marek Kučera, který se tímto plnohodnotněji zapojuje do činnosti redakce Gizchina.cz. Nalézt je můžete v levém horním rohu naší Hlavní stránky na webu, nebo je můžete sledovat přes Twitter, neboť se nejedná o nic jiného než náš další Twitter účet, který je určen čistě k tomuto účelu.

Spolupráce s Androidforum.cz

Další novinkou související s Gizchina.cz je úspěšné navázání spolupráce s Androidforum.cz, jakožto největším fórem v ČR, na kterém se o čínských výrobcích diskutuje. Na našem webu naleznete výpis aktuálních probíraných témat, ikonku androidforum a také odkaz v hlavním menu. Na straně Androidforum zase můžete sledovat výpis našich aktuálních článků a také se časem zapojíme do diskuzí pod nickem Gizchina.cz.

Věříme, že tyto novinky budou pro vás znamenat další zkvalitnění našeho informačního servisu pro vás a pokud máte pro nás nějaký tip, jak dále se zlepšit, komentáře pod tímto článkem jsou tím správným místem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.