Celý tento týden bude pro fanoušky čínských produktů velkým svátkem. Každý den totiž bude prezentován jeden nebo i víc produktů. O některých již víme delší dobu, ale teprve oficiální představení potvrdí nebo vyvrátí naše domněnky. Takže pojďme si shrnout co a kdy uvidíme.

Meizu MX4 „Silver Wings“ – 27.říjen/október

Celý týden odstartuje dneska Meizu MX4 speciální edicí „Silver Wings“. Je to v podstatě bílá verze MX4 s lehkým stříbrným nádechem. Název pochází z limitované edice MX3, který navrhli fanoušci Meizu začátkem tohoto roku.

Meizu MX4 „Silver Wings“ má stejně jako šedá verze osmi jádrový procesor MT6595 a 2 GB RAM, podporuje LTE sítě a zadní fotoaparát je 20,7 MPix se snímačem Sony. Cena by se měla pohybovat kolem 1.799 jüanů (294 dolarů), ale stále je otázkou, kolik bude stát tento model na mezinárodních trzích.

Coolpad Great God F2 – 28.říjen/október

coolpad-great-god-f2-hero

Původní verze Coolpad F2 s Meidatek procesorem a podporou TD-LTE byla představena začátkem roku a díky své ceně 999 jüanů (163 dolarů) se stala velkým čínským hitem. Ovšem na mezinárodních trzích to žádný trhák nebyl, díky problémům s LTE a 3G. Nový, upravený model s názvem „Great God“, který bude prezentován zítra, by měl mít tyto problémy vyřešeny díky procesoru Snapdragon 615 a měl by podporovat FDD-LTE a WCDMA sítě, takže si i zákazníci mimo velkou Čínu můžou užít tento cenově dostupný telefon.

Huawei Honor 4X – 29.říjen/október

Modelová řada Honor společnosti Huawei se stala jednou z nejoblíbenějších v letošním roce a poslední přírůstek se k rodině Honor připojí tento týden.

V Huawei byli opravdu velmi opatrní a informace o novém Honor 4X si pečlivě hlídali. Ovšem poté, co zařízení prošlo Tenaa certifikací, se jeho snímky přece jen na internetu objevily. Takže předběžně lze usuzovat, že Honor 4X bude osazen 64-bitovým procesorem, bude mít 5,5 palcový displej, 2 GB RAM a bude podporovat Dual SIM a LTE sítě.

Oppo N3 – 29.říjen/október

Jedna z dlouho očekávaných prezentací, je představení Oppo N3. Mnozí předpokládají, že N3 by mohl být zlatým hřebem tohoto týdne. Zatím tedy víme, že telefon bude mít 5,5 palcový displej, tělo ze slitiny lithia a hliníku a 16 MPix otočnou kameru.

Podle letáků, které se objevily na některých čínských obchodech s elektronikou tušíme, že N3 bude mít kameru vybavenou motorkem a jeho cena se bude pohybovat kolem 700 dolarů.

Xiaomi inteligentní domácí kamera – 29.říjen/október

xiaomi-camera

Xiaomi pokračuje ve své invazi inteligentních domácích zařízení a ve středu představí domácí kameru, která má širokoúhlý objektiv a bude ji možno ovládat pomocí Android aplikace. Kromě toho má čtyřnásobný zoom, rozlišení 720 pixelů a podporuje video hovory. Cena by se měla pohybovat kolem 149 jüanů (24 dolarů).

IUNI U3 černá a bílá verze – 29.říjen/október

L1040769

Společnost IUNI také vybrala pro svou prezentaci datum 29. říjen/október. Právě v tento den představí svůj IUNI U3, a to hned ve dvou barevných variantách – černé a bílé.

IUNI U3 je v současnosti ve své kategorii s ohledem na hardware jedním z cenově nejdostupnějších android telefonů na trhu. Je vybaven procesorem Snapdragon 801 s 3 GB RAM, podporuje LTE a je Dual SIM. Hlavní kamera je 13 MPix.

Smartisan T1 s novou nižší cenou – 30.říjen/október

Původní cena tohoto telefonu byla 3500 jüanů (572 dolarů) za model s 32 GB ROM a podporou LTE. Od čtvrtka by měl být Smartisan T1 nabízen za 1980 jüanů (324 dolarů) pro verzi s 3 GB RAM a 16 GB ROM a varianta s 3 GB RAM a 32 GB ROM bude stát 2080 jüanů (340 dolarů).

Smartisan T1 je zajímavý telefon s 5 palcovým JDI displejem s rozlišením 1080 pixelů, zadním 13 MPix fotoaparátem se snímačem Sony IMX216 a clonou f/2.0.

[Zdroj]