Nabrali a domluvili jsme si díky našim partnerům (coolicool.com, dx.com a leagoo.cz) na listopad slušný seznam, ale je nám jasné, že doba před koncem roku kladne na všechny zvýšené nároky, tak nebudeme výjimky. Pojďme se na to podívat.

UMi Zero

umi-zero-11

UMi Zero se právě v těchto dnech dostává do spárů Zbyňka Polívky, který svým kritickým okem podrobí Nulu svému přezkumu. Bude mu na kladné body stačit pouze vymazlený design? Uvidíme. Překvapením však pro pečlivé čtenáře nebude možnost vyhrát UMi Zero u nás na Gizchina.cz!

Meizu MX4

meizu_mx4

Konečně máme finálně potvrzen hit od Meizu a již je i zabalen a připraven k odeslání. Na zoubky se mu netradičně podívá Martin Fabián, který si chtěl vyzkoušet také něco menšího. Pokud vše dopadne jak má, možná se dočkáme i něčeho více, než jen recenze. Že by soutěž?

Leagoo Lead 1 a Lead 3

leagoo_lead_1 [640x480]

Nově otevřené české zastoupení výrobce Leagoo se nám ozvalo a nabídlo nám k recenzi své dva modely – Lead 1 a Lead 3. Michal Alaxa a Zbyněk Polívka se rádi nabídli, že vám tyto dva kousky představí podrobněji ve svých recenzích.

Chuwi v10HD 3G

chuwiv10hd3g001

Těšte se na recenzi tohoto parádního prémiového tabletu s Windows 8.1, elegantní kombinace skla, kovu a výkonu se už na vás třese! Jak u tabletů bývá zvykem, Martin Fabián bude tím, kde se na Čuvíka podívá bedlivěji.

WeLoop Tommy

weloop-tommy-1-8

Chytré hodinky se nám začínají objevovat jako houby po dešti a my pro vás máme velmi zajímavý model WeLoop Tommy, který zaujme hlavně 3-týdenní výdrží na jedno nabití díky e-ink technologii. Právě v těchto dnech je na rukou začne nosit Martin Fabián a ve své recenzi se snámi podělí o to, zda jsou správně seřízené.

Efox C1000

efox_c1000

Efox je u nás poněkud neznámá značka, ale když jsme dostali možnost tento levný telefon otestovat, řekli jsme si proč ne. Model C1000 již putuje k rukám Marka Kučery, který nám všem poví, zda nás tento model něčím překvapil.

Elephone G6

Elephone-G6_3

A na tento „elefon“ bych málem zapomněl. Zajímavý rádoby OnePlus telefon se čtečkou otisků prstů se na nás podívá také v listopadu. Po delší době si zkusím vyšetřit čas na recenzi a podívám se na něj já.

Na jaké recenze se v listopadu můžete na Gizchina.cz těšit?

Myslíme si, že se nám povedl na listopad zajistit docela zajímavý výběr a budeme rádi, když se s námi v komentářích pod článkem podělíte o info, na jakou recenzi od nás se nejvíce těšíte vy.