Vzhledem k tomu, že je pátek a před námi je víkend, pojďme si dát jedno takové odlehčené téma.

Dnešní uspěchaná doba přeje závislostem všeho druhu. Protože Gizchina je web, který píše o telefonech, budeme dnes mluvit o tom, jak se zbavit závislosti na telefonu.

Musíte mít telefon neustále na dohled? Každou minutu jej kontrolujete, i když je vypnutý? Spíte neklidně, pokud mobil nedržíte v ruce? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ANO, jste závislí. Gizchina nabízí zdarma recept na to, jak se závislosti zbavit. Přidejte se do projektu NoPhone.

Co je to NoPhone

NoPhone je alternativní technologie, která vám umožní mít telefon neustále po ruce a být v kontaktu s reálným světem. Díky svému lehkému a zcela bezdrátovému provedení funguje jako náhrada jakéhokoli mobilního zařízení. Nikdy více nezažijete ten pocit prázdna v dlani a zůstanete ve spojení s okolním světem.

8f95567489cd6b452c736829674bf0ae_large

Jak NoPhone funguje

Prostě to zvedni a pevně drž.

Specifikace

  • bez baterie
  • bez nutnosti aktualizací
  • odolný proti otřesům
  • vodotěsný

Rozměry NoPhone

140 x 67 x 7,3 mm

Hmotnost

Něco mezi 80 až 100 g.

NoPhone fotoaparát

Zažijete neuvěřitelný pocit zasílání svých selfie v reálném čase. Můžete své selfie okamžitě sdílet, pokud váš přítel stojí přímo za vámi. Chcete přidat hashtag? Aktivujte svůj mozek a hlasivky!

Reference

„Kdysi jsem chodil spát s telefonem v ruce. A protože trpím nočními můrami, párkrát se mi stalo, že jsem mobilem hodil přes celou ložnici a dokonale jsem ho rozflákal. Od té doby, co mám NoPhone, spím klidně. NoPhone mi poskytuje plný komfort kontaktu s telefonem ve spánku. Díky NoPhone.“ – David H.

„Díky NoPhone jsem na týden přestala chlastat a vydržela jsem nepsat SMS svému bývalému příteli.“ – Craig G.

„NoPhone není skutečný telefon!“ – Katie

Srovnání iPhone 6 a NoPhone

b8b42f5a80cc62de3f6357a7d501d259_large

Líbí se vám NoPhone? Pokud ano, pak věřte, že to není žádný vtípek. Tedy, vlastně původně to recese byla, ale do projektu NoPhone se zapojilo tolik lidí, že od myšlenky nebylo daleko k činům. Hlavní autoři tohoto šíleného nápadu, kteří pocházejí z Amsterdamu a nasbírali na Kickstarter tolik příznivců ochotných podpořit financování NoPhone, že to vypadá tak, že si tenhle naprosto nefunkční kousek plastu budete moci koupit. K mání by měl být zhruba za měsíc, což by mohlo být inspirací pro veselý dárek k Vánocům.

A co na to Jan Tleskač? A doktor Nešpor?

[Zdroj] [Via]