Dobrých zpráv není nikdy dost. Podle aktualizovaných upoutávek na oficiálních prodejních stránkách Xiaomi to vypadá, že se chystá snížení cen některých Xiaomi produktů. Dokonce mezi nimi figuruje i oblíbený Mi4.

Mi4 stojí 1999 jüanů (cca 326 dolarů), což samozřejmě není špatná cena pokud zvážíme poměr cena/výkon. Ale pokud bychom se podívali, za jakou cenu se prodávají telefony s podobnými specifikacemi jako je například Iuni U3, OnePlus One nebo Meizu MX4, pak si musíme postesknout, že přeci jen by Mi4 mohl stát méně.

Je docela dobře možné, že právě takto uvažují v Xiaomi a proto se rozhodli pro snížení cen. Podle propagačních obrázků bychom se slev mohli dočkat nejen u Mi4, ale také u Xiaomi TV, Power Bank, Mi Pad a sluchátek.

Zatím však není zřejmé jak vysoké slevy se chystají. U cenovky je totiž vtipně umístěn otazník. Můžeme si ale zkusit představit Mi4 s cenou 1799 jüanů (294 dolarů).

[Zdroj] [Via]

 

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.