Další z ohlášených novinek je Otium U5 a vypadá to, že se další výrobce (v tomto případě Otium) pokusil přiblížit k cílové metě poslední doby – „bezrámečkovému“ telefonu.

Díky těmto propagačním fotografiím se můžeme důvodně domnívat, že Otium U5 (v podstatě se jedná o předělaný Ulephone U5) má nejužší rámy z jakéhokoliv čínského telefonu, ale také to vypadá, že si vzal sakra hodně inspirace od Sharp Aquos Crystal.

Jak jsme se díky oficiální facebook stránce Otium dozvěděli, telefon přijde ve stříbrné a černé barvě a dále, že se nebude jednat o žádnou vlajkovou loď, ale velmi levný smartphone. Mezi specifikace Otium U5 patří 5,5-palcový, laminátovaný qHD OGS displej s Dragontrail glass ochranou. Použité SoC je čtyřjádrový Mediatek MT6582 a nenajdeme zde LTE podporu. Pro úplnost dodejme specifikace sítí – 3G: WCDMA 2100/850 (HSDPA), 2G: GSM 850/900/1800/1900 MHz.

Je třeba říci, že díky svému designu může Otium U5 přitáhnout některé fanoušky a jeho cena, která však ještě nebyla přesně specifikována, to také podpoří.

[Zdroj] [Via]