Společnost Oppo již oznámila datum oficiální prezentace své novinky Oppo N3, která by měla proběhnout 29. října/októbra v Singapuru a dokonce možná i souběžně v Pekingu.

Viděli jsme mnoho uniklých fotek, slyšeli jsme spoustu fám a spekulací a samozřejmě naši pozornost upoutaly i oficiální teasery N3. Tentokrát Oppo vydala další dílek skládačky. Jde o snímek, na kterém je zobrazen podrobný rozbor modulu fotoaparátu N3. Víme, že se jedná o 16 MPix kameru a že jde o otočný model. Podle některých informací, by měl být fotoaparát vybaven malým motorkem na vnitřní straně, a to zní opravdu zajímavě. Na snímku je dokonce vidět i snímač otisků prstů, o kterém se taky hodně mluvilo.

Ve zkratce si zopakujme další specifikace Oppo N3. Displej by měl být údajně 5,9 palcový s rozlišením 1080 x 1920 pixelů. Procesorem by měl být čtyř jádrový Snapdragon 805, který doplní 3 GB RAM. Telefon bude vybaven technologií VOOC pro rychlé nabíjení a bude k dispozici ve dvou verzích, a to buď ze slitiny lithia a hliníku nebo z nerezové oceli.

Takže se za osm dnů máme rozhodně na co těšit.

[Zdroj]