Smartphony Philips v poslední době mířily především do levné části spektra trhu, ale nový Philips Aurora i966 s YunOS ukazuje, že společnost také může zamířit výše.

V minulosti jsme vždy měli dobrý dojem z designu telefonů Philips, což ale nešlo říci o použitém HW nebo stanovených cenách. Nyní to vypadá, že nadcházející Philips Aurora I966 to změní a navrh na sebe nasadí Alibaba YunOS 3.0 (nadstavba Androidu od Alibaby).

Technické specifikace jsou následující: 5,5-palcový 2K displej, procesor 2,5 GHz Snapdragon 801, 3 GB RAM a 32GB interní paměti. K dispozici je také baterie o slušné kapacitě 3000mAh, 8 MPx přední fotoaparát a působivý zadní 20,7 megapixelový od Sony s F1.8. Samozřejmostí je podpora LTE (frekvence ještě neznáme), plus podpora dual SIM.

Philips Aurora i966 galerie

Philips začne prodávat svůj telefon 1. listopadu, jen několik týdnů před uvedením Meizu MX4 Pro na trh, který by také mělo být ve variantě s YunOS.

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.