Dalším příjemným překvapením na veletrhu v HongKongu je  představení nádherně vypadajícího Chuwi V89, štíhlý design, kovový rám a použití tvrzeného skla přímo křičí  do světa záměr o luxusnější produkt. Při bližším pohledu se nedá než pozdvihnout obočí, protože jak design samotný tak specifikace jsou si podobné jak vejce vejci s Ramosem i9s, o kterém jsme psali před pár dny, kdo od koho opisoval je otázkou 🙂 Podle zákulisních informací se Chuwi chystá nasadit cenu velmi nízko, ale bližší podrobnosti zatím schází.

270021_result

Co se týče specifikací tak jde o tablet s 8.9″ úhlopříčkou, displej je IPS od Samsungu s rozlišením 1920×1200 (16:10), technologií Fit OGS pro lepší propustnost světla, speciální antireflexní úpravou a oleofóbním povrchem zabraňujícím otiskům prstů. Motorem je pak procesor Intel BayTrail-T Z3735F , systémem plně licencovaná Windows 8.1 a k dispozici bude i roční licence Office 365. Díky výše zmíněné konstrukci by tloušťka neměla přesáhnout 8mm. Toť z kusých dostupných informací vše, pokochejte se dalšími obrázky, zejména si povšimněte zátiší s výhradně produkty od ovocnářské konkurence 🙂

Zdroj

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.