Jedna z dnešních očekávaných událostí, která ještě včera byla zahalena rouškou tajemství je odhalena. Jak jsme vás informovali, společnost OnePlus zahájila spolupráci s americkou firmou JBL, která se zabývá výrobou audio techniky a z tohoto svazku vzešla speciální verze OnePlus One, který je osazen JBL reproduktory a na zadní straně označen logem této společnosti.

Kromě telefonu s JBL reproduktory také dnes spatřila světlo světa speciální sluchátka s poněkud dlouhým názvem „OnePlus x JBL E1+“. Sluchátka však nebudou prodávána s telefonem, ale budete si je muset dokoupit za cenu zhruba 40 dolarů a už teď si je můžete prohlédnout na OnePlus Store.  Oba produkty by se měly začít prodávat zřejmě 17. října/októbra.

Sluchátka jsou vytvořena tak, aby zážitek z poslechu hudby byl silný a výrazný. Jsou vybavena mikrofonem a tří tlačítkovým in-line ovládáním , které vám umožní přijímat hovory, regulovat hlasitost, posunovat skladby a dokonce i fotit.

OnePlus x JBL E+ jsou sice mírně dražší ve srovnání se sluchátky Silver Bullet, ale také o poznání komfortnější.

Na závěr se můžete podívat na upoutávkové video.

 

[Zdroj] [Via]

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.