OnePlus je společnost, která sice nemá dlouhou historii, ale pokud se dá do holportu s jinou společností, tak z toho vždy vzejde něco zajímavého. Už její partnerství s CyanogenMod se vyplatilo a díky němu si OnePlus One získal velkou pozornost možná nejen kvůli výbornému poměru cena/výkon, ale i kvůli ve světě hojně používané ROM.

Teď to vypadá, že OnePlus uzavřela partnerství se společností JBL. A zřejmě i z tohoto vztahu vznikne něco, co by mohlo fanoušky OnePlus zajímat. Jak je známo, americká společnost JBL svou činnost zaměřuje na výrobu audio techniky, a to nejen pro běžné spotřebitele, ale také pro profesionální nahrávací studia.

Podle upoutávky na stránkách OnePlus, na kterých je vyobrazen rudý pulsující reproduktor a odpočet času, který by k nule měl dospět 13. října/októbra ve 11:30 pekingského času, se můžeme domnívat, že novým produktem budou bluetooth reproduktory.

Budeme však muset počkat do pondělí, kdy bude jasno o jaký produkt vlastně půjde. Zatím je jisté jen to, že to bude mít spojitost s audio technikou.

[Zdroj] [Via]