Infocus je prudce rostoucí značka na trhu v Číně a Tchaj-wanu, se zaměřením na výkonné smartphony s dostupnou cenou a Infocus M330 je jejich nejnovější počin s osmijádrovým čipem.

Infocus, jak již víme, je značka od Foxconnu, známého montéra pro slavnější výrobce. Na Tchaj-wanu stojí M330 jen 190 dolarů, ale jeho specifikace nejsou zlé. Jako procesor je použit osmijádrový MT6592 o taktu 1,7 GHz, displej je OGS panel o velikosti 5,5-palce, 8 megapixelový přední fotoaparát vybízí k pořizování kvalitních „selfie“ a 13 megapixelový číhá vzadu.

infocus_m330_1

Baterie je o kapacitě 3100mAh, nechybí slot na micro SD karty (až 64 GB), interní paměti je 16 GB a RAM jsou 2 GB. Infocus také používá svou vlastní ROM, založenou na Android 4.4.2 KitKat.

Infocus M330 je v současné době v prodeji pouze na Tchaj-wanu, ale očekává se, že Čína a mezinárodní prodejci budou brzy následovat.

[Zdroj] [Via]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.