Některé společnosti, zabývající se výrobou mobilních zařízení, zazáří na krátkou dobu, představí pár produktů a pak zmizí stejně tak, jako se objevily. Toto však není případ společnosti Huawei. Tempo růstu společnosti je vysoké a její podíl na trhu se postupně konsoliduje. A zdá se, že tento čínský výrobce opět chystá něco nového, něco, co je zatím zahaleno rouškou tajemství, tedy přesněji řečeno, černou krabicí.

Na oficiálním Weibo profilu společnosti Huawei Honor se objevil záhadný obrázek „černé skříňky“ a také neméně záhadná zpráva: „Pravda a čest pochází z velkého vnitřního úsilí“. To vše ještě doplňuje informace, že tajemství bude odhaleno 13. října/októbra. Vypadá to, že fanoušci zařízení Huawei se budou tři dny užírat zvědavostí a hádat, co skrývá ona tajemná černá krabice.

Vzhledem k velikosti škatule, lze uvažovat o nějakém novém zařízení z rodiny Honor, a to možná i díky výše citované zprávě o cti, pocházející z velkého úsilí. Samozřejmě jsou to pouhé spekulace, takže vydržme ještě tři dny, kdy nám snad tajemství černé krabice bude odhaleno.

[Zdroj] [Via]