Přišla móda chytrých hodinek a ani Meizu se tomuto trendu nevyhnulo. Při představení modelu MX4 2.září/septembera byly představeny i chytré hodinky s trochu zvláštním názvem „Meizu inWatch π“. Design, který se mi osobně velmi zamlouvá, se jasně inspiruje u Motoroly, která jako první vydala chytré hodinky tradičního kulatého tvaru, Moto 360.
Zahájení prodeje bylo naplánováno na 30.září/septembera, avšak jejich výrobce Yingqu Technology se dva dny před zahájením omluvil, že díky klientským neshodám se první várka hodinek opozdí až do 10.října/októbera.
Meizu inWatch π jsou vyrobeny pro použití s Meizu MX4, jsou vodotěsné a mají výměnnou baterii, která vydrží až půl roku. Krycí sklo je safírové s průměrem 35mm, tah hodinek je kožený a široký 14mm. Ačkoli nejsou chytré hodinky vybaveny populárním Android Wear, dokáží zobrazovat notifikace a mají různé „sportovní“ funkce. Pro přenos dat mezi telefonem a hodinkami je využíváno bluetooth v4 s s profilem LowEnergy, které šetří energii potřebnou pro přenos dat. Barevné mutace hodinek zahrnují černou, stříbrnou a zlatou a tahy budou dostupné ve čtyřech barvách.
Ještě zbývá cena, která je příjemných 65$ nebo 30$ v případě, že si hodinky zakoupíte rovnou s Meizu MX4.
Dobru zprávou je alespoň to, že předfinální verze se dostala na světlo světa a my si hodinky můžeme alespoň prohlédnout.

Galerie:

[ gizmochina.com ] [ meizufans.eu ]