Povedlo se nám ve spolupráci s našimi partnery, především s Coolicool.com, dát dohromady plán na nejbližší období do takové podoby, že jej můžeme prezentovat i vám, našim čtenářům, abyste věděli, co pro vás chystáme.

JiaYu G6

jiayu_g6

 

Jako první se nám předvede v recenzi JiaYu G6. Tento zajímavý kousek je na trhu již pár dnů, ale jelikož žádná česká recenze na něj ještě neproběhla, řekli jsme si, že jej pro vás rádi vyzkoušíme. I nás zajímá jak si JiaYu povede se svým phabletem, jenž by se mohl měřit například s iOcean X8. Bude lepší? Minimálně kapacita jeho baterie nás opravňuje věřit, že ano.

Umi Zero

umi-zero-1

Umi Zero je model, od kterého si společnost UMI slibuje restart své zprvu slibně se rozvíjející kariéry jako výrobce smartphonů. O Umi Zero slýcháváme spoustu věcí, po konstrukční stránce se telefon jeví jako velmi slibný, otázkou je, jak si povede ve spolupráci s procesorem MT6592T. Zajímá vás to? Těšte se na naši srovnávací recenzi a pokud vše dopadne jak má, tak budete mít možnost si o tento telefon i zasoutěžit!

IUNI U2

iuni_u2

Nespletl se ten Karel? Opravdu U2, nemá tam být U3? Nemá, přátelé. Jelikož na konci tohoto článku najdete i zmínku o U3, napadlo nás, že bychom se mohli podívat i na jeho předchůdce – IUNI U2. Už v době svého ohlášení tento telefon zaujal spoustu nadšenců, ale limitovala jej jeho ROM. Nyní s anglickou verzí IUNI OS bychom se rádi vrátili k tomuto telefonu a zrecenzovali jej. Nutno říci, že u tohoto modelu je nejvíce otazníků, zda se jej podaří zajistit, ale příslib od eshopu dx.com zde je.

Meizu MX4

meizu_mx4

Tak na tohle jsme všichni moc a moc zvědavi. Skvěle přijaté Meizu MX4 s procesorem MT6595 a prodejní hit letošního babího léta. Co k tomu víc dodat, snad jen ať si počkáte na naši recenzi, mohli bychom si o něj i zasoutěžit, co říkáte? Slyším zklamané výdechy těch, kteří si již Meizu MX4 zakoupili? Ne, teď vážně, po dokončení naší recenze máme slíbenou promo akci od coolicool.com, na jejímž konci bude někdo z vás, šťastným výhercem Meizu MX4!

IUNI U3

iuni_u3

A další pecka, na kterou se v redakci všichni těšíme! IUNI U3, jeden ze žhavých kandidátů na překvapení letošního podzimu. Skvělé zpracování, Snapdragon 801, 3GB RAM, dualsim, 2k, LTE a ta cena! Mišo, který bude tento model recenzovat, již určitě nemůže dospat!

IFive Mini 4 vs IFive Mini 3GS

IfiveMini4

Bitva mezi sourozenci vypukne v první polovině října, kdy vám přineseme komparativní recenzi dvou 8“ tabletů od IFive. Sami jsme zvědavi, zda zbrusu nový Mini 4 s Rockchipem 3288 dostojí velkým očekáváním a bude důstojným nástupcem velmi populárního Mini 3GS.

Na jaké recenze a další libůstky se můžete těšit?

Takže to byl výčet těch nejzajímavějších kousků určených k našim recenzím. Pro upřesnění – v říjnu by měly proběhnout recenze IFive Mini 4, JiaYu G6, Umi Zero a (pokud to vyjde) IUNI U2. Na listopad máme plánováno Meizu MX4 a IUNI U3. Tak co říkáte, povedlo se nám vás navnadit? Plánujete si nějaký z výše uvedených modelů koupit? Dejte nám vědět v komentářích níže.