V poslední době jsme mohli vidět několika ataků na pozice Xiaomi Redmi, ale je jen velmi málo zařízení, která by stejně jako Redmi měla tak solidní poměr cena/výkon. Ovšem nedávno se objevil čínský start-up ECCO, který se chce s Xiaomi Redmi utkat v boji o zákazníka a dokonce jej porazit. Zatím to vypadá, že hlavně cenou, která by měla začínat na 699 jüanech, tedy 114 dolarech. A to je rovnou o 100 jüanů nižší cena, než na které začínal Xiaomi Redmi, který nabídl dobrý displej a stejně tak i procesor a MIUI ROM.

ECOO oznámil na své facebookové stránce, že připravuje nový telefon za nízkou cenu. Bližší specifikace jsou zatím tajemstvím, ale předběžně se mluví o osmi jádrovém Mediatek procesoru a displeji s FullHD rozlišením.

Cena 699 jüanů (114 dolarů) bude zřejmě platit pouze pro čínský trh, ale lze se domnívat, že ani mezinárodní trhy nepřijdou zkrátka, hovoří se totiž o ceně malinko vyšší, a to cca 150 dolarů, což určitě není k zahození.

Vyčkejme tedy jak se bude dál projekt ECOO vyvíjet a jaké budou další a snad i podrobnější informace o připravovaném telefonu.

[Gizchina.com]