UMi Zero a informace o něm začínají nabývat konkrétních obrysů. Již víme, že bude mít štíhlé tělo s baterii se solidní kapacitou. Víme také, že bude vybaven technologií rychlého nabíjení. Dnes si povíme něco o dalších specifikacích tohoto přístroje.

Screenshot-2014-09-25-at-17.03.36

Pro ty, kteří holdují „mobilnímu“ focení bude jistě dobrou zprávou, že zadní fotoaparát bude 13 MPix se snímačem Sony Exmor RS. Zajímavá je clona f/1.8, která bude jistě dobře fungovat při horších světelných podmínkách. Samozřejmě nebude chybět ani funkce pro vytvoření HDR snímků a funkce pomalého snímání a 4K video záznam. Přední kamera bude 8 MPix se širokoúhlým objektivem a vestavěným LED bleskem.

Screenshot-2014-09-25-at-17.07.58

Pokud bychom se podívali na samotné tělo telefonu, mělo by být celokovové a proto i odolnější a pevnější než jaké jsme mohli najít u předchozích UMi přístrojů. Jak již víme, jeho tloušťka bude 6,4 mm a celkové rozměry  137,37 mm x 66,36 mm x 6,40 mm.

Při detailním pohledu na UMi Zero však můžeme najít jistou podobnost s Oppo Find 7, iPhone a dokonce i s Gionee Elife S5.5, což je docela zajímavý designový mix. Ovšem Zeru se nedá upřít, že je to velmi elegantní a pohledný telefon. S funkcí rychlého nabíjení, podporou Dual SIM a kovovým tělem by se mohl zařadit mezi ty čínské telefony, které nás zákazníky letos zaujaly nebo zaujmou.

[Gizchina.com]