Před dvěma dny jsme se zmiňovali o tom, že připravovaná novinka, Oppo N3, bude mít zřejmě tělo z materiálu, který je využíván v leteckém průmyslu.

Dnes se z upoutávek můžeme dozvědět, že jsou připravovány rovnou dvě verze N3. Pro uspokojení všech skupin zákazníků, tedy těch, kteří preferují telefon lehký a odolný, ale také těch, kteří raději drží v ruce kus pořádného železa, nabízí Oppo N3 dvě varianty.

Zdá se, že rám telefonu bude v obou případech kovový. V prvním případě bude vyroben ze slitiny využívané v leteckém průmyslu. Teď už přesně víme, že to bude slitina hliníku a Lithia (nikoli hořčíku, jak se původně předpokládalo), která by měla zaručit pevnost, odolnost a především lehkost materiálu, protože právě Lithium je jedním z nejlehčích kovů. Je dokonce lehčí a měkčí než mastek a lze jej krájet nožem. V tomto případě je však otázkou životnost materiálu. Rám z této slitiny bude mít barvu tmavou až téměř černou.

oppon32

Druhým použitým materiálem by měl být čistý kov, zřejmě nerezová ocel. Tato varianta bude těžší a bude mít světlejší barvu, stejně jako ocel, stříbro šedou. A podle všeho by měl mít tento rám i delší životnost. Ovšem v obou případech bude manipulace s telefonem stejně pohodlná.

Zatím však ještě nepadla ani zmínka o cenách přístroje. Je ale velmi pravděpodobné, že se nějakých dalších upoutávek dočkáme, protože předpokládané datum představení Oppo N3 je stanoveno na 29. října/októbra, a to je ještě fůra času.

[Gizchina.com]