O tom, že v současné době je na trhu s telefony velká konkurence nelze pochybovat. Pro nás,  koncové uživatele, je důležitá nejen kvalita produktu, ale určitě i jeho cena. Ideálem je ovšem poměr cena/výkon, který zaručuje nejen dobré parametry, ale také přijatelnou cenu. Ovšem není nezbytně nutné, že levné nebo levnější přístroje jsou špatné. I telefon, jehož cena je stlačena pod 100 dolarů může zaujmout. Jedním z telefonů, které by zaujmout mohly, a to nejen svou cenou, ale také svými specifikacemi, je Leagoo Lead 3S.

Leagoo je poměrně neznámá značka, ale je to dáno z větší části tím, že se objevila v letošním roce. Své potenciální zákazníky chce nalákat především na cenovou dostupnost svých produktů. Nejen to, určitě může zaujmout i designem a kompaktním zpracováním.

Specifikace nového Lead 3S nejsou sice nijak ohromující, ale v kombinaci s cenou nabízejí solidní poměr cena/výkon. Displej je 4,5 palcový s qHD rozlišením 960 x 540 pixelů. Telefon pohání čtyř jádrový procesor  MT6582 s taktem 1,3 GHz a doplňuje jej 1 GB RAM a 8 GB vnitřní paměti s možností rozšíření na 32 GB. Operačním systémem je Android 4.4 Kitkat a Lead 3S je Dual SIM. Není to sice žádný „zabiják vlajkových lodí“, ale za cenu 89,99 dolarů rozhodně stojí za zamyšlení.

Leagoo Lead 3S je právě v prodeji na Geekbuying za výhodnou cenu 89,99 dolarů. Protože se jedná o propagační akci, nebude nabízen s touto cenou příliš dlouho. Navíc čtenáři Gizchina mají možnost využít slevový kód: YQCKHDUQ. Takže pokud vás tento telefon zaujal, neváhejte, jedná se opravdu bleskovou akci.

[Gizchina.com]