Několik uniklých fotek záhadného zařízení s nic moc neříkajícím názvem WA už na internetu proběhlo. Vlastně byly to jen dvě fotky, které nám částečně ukázaly čelní a zadní stranu tohoto telefonu. Ovšem všechno, co bylo k vidění a z čeho bychom mohli odvodit nějaké dílčí specifikace, bylo jen to, že logo společnosti (případně název telefonu) je složen ze dvou písmen – WA. A pak snad i to, že telefon bude mít zadní fotoaparát a zřejmě i LED blesk.

Ale teď je to jiná káva. Teď už můžeme dokonce spekulovat i o tom, jakým procesorem bude tajemný WA osazen. Úniky informací říkají, že by to měl být 64-bitový MediaTek MT6752 s osmi jádry.

Tento nový procesor je taktován na 2,0 GHz a doplňuje jej GPU Mali-T760, což by mělo zaručit, že displej by mohl mít rozlišení až 1080 pixelů a rozlišení hlavní kamery až 16 MPix, stejně tak i nativní připojení 4G LTE.

Proslýchá se, že telefon by měl být představen někdy v průběhu letošního listopadu/novembra. Takže pokud se nic mimořádného nestane, očekáváme ještě pár uniklých fotek a bližších informací, abychom si mohli udělat jasnější představu o WA. Ostatně listopad je za dveřmi.

[Gizchina.es]