Společnost UMi odhaluje další informace o své novince UMi Zero. Nad uniklými obrázky Zera se můžeme pokochat jeho elegantním designem a tím, co sama společnost nazývá „Superbody“.

Jak se podle fotek zdá, tělo UMi Zero bude vyrobeno ze stejných materiálů a za použití podobných technologií jako u Meizu MX4, Xiaomi Mi4 a iPhone 6.

Ostatně srovnávání s iPhone 6 se Zero vůbec nebojí. Dokonce hrdě poukazuje na to, že tloušťka jeho těla je o 0,5 mm nižší (6,4 mm) než u iPhone 6. Co se týče dalších specifikací, mluví se o pěti palcovém Super AMOLED displeji s rozlišením 1920 x 1080 pixelů, ochraně Gorilla Glass 3, která by měla pokrývat jak čelní tak i zadní stranu telefonu. Cosi se proslýchá i o osmi jádrovém procesoru MT6592T, 2 GB RAM a velmi solidním fotoaparátu. Pokud by se tyto specifikace potvrdily, mohl by UMi Zero znamenat silného konkurenta v high-endové části čínského trhu.

[Gizchina.com]

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.