Společnost Doogee, jak se zdá, jde ve stopách Gionee a uvádí na trh novinku s deklarovanou tloušťkou 5,5 mm. Jmenuje se Doogee Kissme DG580 a podle toho, co se nám podařilo zjistit, je to telefon opravdu „za hubičku“.

Informace o tomto telefonu nejsou zas až tak žhavou novinkou, ostatně společnost na své facebookové stránce vyhlásila před nedávnem soutěž o hledání vhodného sloganu pro tento model.

Jaké specifikace tedy DG580 nabízí? IPS displej má úhlopříčku 5,5 palce s rozlišením 960 x 540 pixelů. Procesor je čtyř jádrový Mediatek MT6582 s taktem 1,3 GHz. Operační paměť je 1 GB a vnitřní paměť pak 8 GB s možností rozšíření pomocí SD karty. Oba fotoaparáty jsou 8MPix s LED bleskem. Ovšem u přední kamery je předpoklad, že je interpolována.

doogee-kissme-2

Mezi další specifikace patří i vyměnitelná 2500 mAh baterie, podpora Dual SIM a 3 G sítí (WCDMA), Wifi, Bluetooth 4.0 a GPS. Operačním systémem je Android 4.4 Kitkat. Co se designu týče, je zjevně inspirován OnePlus One, protože zadní kryt je ve dvou variantách, a to buď  grafitově šedé „Sandstone“ nebo bílé „Baby Skin“. Rozměry přístroje jsou 158 x 78,5 x 5,5 mm a hmotnost 187 gramů.

O společnosti Doogee je známo, že jejich přístroje mají elegantní design, tady trochu zamrzí ta ne přiliš velká invence a lehké kopírování designu. Pravda je ovšem ta, že jsem se snažili dohledat, na kolik nový D580 přijde a na několika e-shopech se dá pořídit za cenu cca 120 dolarů, což je poměrně příjemná cena. Zajímají-li vás podrobnější informace o Doogee Kissme DG580, mrkněte na oficiální stránky Doogee.

[Gizchina.it]