SK-Phone? Ano, také jsme doteď o žádném telefonu tohoto výrobce neslyšeli, ale určitě na ně nezapomeneme díky SK-Phone X4 s 3GB RAM a LTE.

Již jsme měli to potěšení s telefony s LTE a 3 GB RAM, ale nikdy ne s běžícím na procesoru firmy MediaTek a nikdy s cenovkou pod 200 dolarů! Předtím, než začnete vytřepávat prasátko, vás musíme informovat, že cenovka 188 dolarů je platí jen na čínské pevnině, a tak lze očekávat u prodejců s úmyslem prodeje do světa vyšší cenovku, okolo 280 dolarů (asi 6.000 Kč)  ale přesto se jedná o úžasnou cenu za takový telefon!

Podle čínských médií, výrobce SK-telefon skutečně prodává SK-Phone X4 se ztrátou, čemuž dokážeme věřit, pokud ohlášené specifikace hardwaru jsou přesné. Spolu se vzácnějším procesorem MediaTek MT6592T (osmijádrový čip o taktu 2,0 GHz), se telefon může pochlubit 3GB RAM, 5,5-palcovým 1080p FHD displejem, 3300 mAh baterií, 16 MPx hlavním fotoaparátem a 8 MPx přední kamerkou.

sk-phone-lte-

Podle současných specifikací, TD-LTE verze telefonu bude k dispozici, ale běžnou praxí v Číně je prvně zahájení telefonu se sítěmi FDD-LTE.

Pokud jde o design, vypadá to, že se SK-Phone inspirovali z návrhů z OnePlus a Oppo při výrobě telefonu, který je dodáván ve výběru barev buď černé nebo bílé. Celkově velmi zajímavý telefon, ale znamením toho, co má přijít v roce 2015!

[Gizchina.com]

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.