Čtenář, který se nám bohužel nepodepsal, se s námi chtěl podělit o své první dojmy z tabletu Voyo WinPad A1 Mini. Přinášíme v originálním znění.

Uživatelské první dojmy Voyo WinPad A1 Mini

Jsem fanda do IT včetně telefonů ,tabletů atd. Poté, co jsem rodinu vybavil telefony nakoupenými v Číně např. Cubot ONE, DooGee DG2014 a k mému Samsung Galaxy P1000 jsem pořídil ještě jeden čínský sedmipalec (Cube Talk 7X), jsem se rozhodl otestovat další tablet, tentokrát ze systémem Windows 8.1 . Jde o model Voyo WinPad A1 Mini.

Jedná se o tablet s kvalitním 8 inch 1280*800 IPS capacitive touch screen s vynikajícími pozorovacími úhly. Mezi další specifikace patří:

  • Procesor Intel Bay Trail-T Z3735D Quad Core 1.3GHz, 1.8GHz Max
  • 2GB DDRL3 RAM and 32GB eMMC FLASH ROM
  • Support BT/GPS/HDMI/3.5jack audio/slot na SD kartu až 32GB/MIC/Dual cameras, 2.0MP+2.0MP/

Tablet mám doma cca dva dny a zatím můžu říct, že zpracování je velmi dobré, jas displeje dostatečný, zvuk reproduktorů na tablet velice slušný, HW tlačítka jsou čtyři – volume+/-, power a home. Citlivost displeje na dotyk je naprosto v pořádku a je přesný. Co se Windows8.1 týká, jde o plnohodnotný systém aktivovaný. Systém byl v angličtině, ale v nastavení stačí stáhnout CZ jazyk a ten pak nastavit jako výchozí.

V některých ešopech uvádějí, že tablet má GPS modul, ale opravdu ho NEMÁ, takže pozor, pokud chcete používat jako navigaci .. mám doma jeden externí do USB a v další recenzi udělám test jestli bude fungovat .
Tablet má i OTG, takže připojíte přes USB hub třeba USB flešku + klávesnici+myš atd. Vše toto najednou jsem zkoušel a funguje výborně! Podařilo se mně připojit i externí DVD mechaniku 😀 Instalovat jdou jakékoli aplikace jako na stolním PC. Po vybalení jsem měl z 32GB volných 20GB, takže pohoda a ještě je možnost rozšířit o 32GB SD kartu.

Další info v následující snad video recenzi.