UMI Zero se stal v posledních dnech obětí několika úniků. I když ještě žádný není potvrzen, zdá se, že UMI kuje plány na kompletní restart. Tedy, že chce začít od nuly, stejně jako zní název telefonu. V tuto chvíli to vypadá na skutečný high-end telefon, který má představovat zcela nový přístup k telefonu, použitého materiálu a designu. Specifikace, které však dosud známe naznačují ale spíše jen mid-range telefon: procesor MT6592T (2GHz) a 2GB RAM.

Nejnovější únik nyní ukazuje Super AMOLED displej u UMI Zero. Tuto technologie displeje většinou vidíme u Samsungu. Má lepší barvy, lepší kontrast, vyšší jas a venkovní čitelnost a to vše zároveň s mnohem nižší spotřebou energie. To určitě zní dobře, ale neznamená to, že UMI Zero bude high-end telefon pokud se potvrdí se dosud známé specifikace. Nebo snad UMI použije nějaký high-end čipset jako je Snapdragon 801 nebo MediaTek MT6595? To se teprve uvidí. Takže zůstaňte naladěni na další novinky o UMI Zero.

PS: Máme určité indicie o tom, že by MT6592T neměl být použit. Ze strany UMI je totiž požadována recenze telefonu, která by jej měla porovnat s aktuální špičkou. Tedy s MX4, 1+1, Honor 6 nebo Mi4.

[Gizchina.com]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.