Společnost iNew se rozhodla zaútočit na zaběhnutá pravidla čínského trhu a připravuje hned dvě odlišné aktualizace V3 pro dva různé tržní segmenty.

První model s typovým označením iNew G401 je low-endový telefon osazený dvou jádrovým Mediatek MT6572 procesorem s taktem 1 GHz, doplněný 512 MB RAM a OS Android 4.4 Kitkat.
Hlavní kamera má opravdu malé rozlišení pouhých 2 MPix a přední kamera, nebo spíš kamerka, je vybavena zanedbatelnými 0,3 MPix. Z čehož je zřejmé, že „fotitelé“ si na své vskutku nepřijdou. Telefon je sice Dual SIM, ale baterie má kapacitu pouhých 1400 mAh, takže ani zde nelze počítat s nějakou velkou výdrží. Nicméně tenhle model by mohl vyhovovat našim prarodičům, kteří touží po „chytrém“ telefonu, ale využívají ho jen minimálně.

Druhý model iNew by měl být o poznání, nebo o několik tříd výš, dokonce se zdá, že výrobce chce nabídnout „prémiovou“ verzi V3. Zatím však je známo jen málo detailů, které by nás v tomto měly přesvědčit. Ví se, že by RAM měla být 2 GB a vnitřní paměť 16 GB. Procesor by měl být buď MT6592 anebo MT6595 a proslýchá se cosi o podpoře LTE.

Je to zatím jen minimum informací, takže budeme muset počkat, co se z toho vyvine a jaká bude realita. Vše samozřejmě budeme bedlivě sledovat a včas vás budeme informovat.

[Gizchina.es]