Poté, co si UMi C1, známý též jako „Quad-core Killer“ získal poměrně velkou oblibu, přichází na trh jeho následovník, designově velmi atraktivní UMi Zero.

Společnost UMi doufá nejen v to, že Zero bude stejně úspěšný jako jeho předchůdce, ale že se zároveň stane nejtenčím Dual SIM telefonem. Přístroj zjevně cílí především na fanoušky módního designu, kteří zároveň chtějí i slušně fungující telefon. Proto je UMi Zero chráněn jak na čelní, tak i na zadní straně Gorilla Glass, které zaručuje pevný lesklý povrch a určitý pocit luxusu.

UMi uvádí, že telefon bude mít něco, čemu říkají „Superbody“. Těžko však říct, co si pod tímto máme představit. Zároveň, pokud by se Zero chtěl stát nejtenčím Dual SIM telefonem, tak by musel trumfnout Gionee Elife S5.1, který se pyšní tloušťkou 5.1 mm. Zatím se však zdá, že Zero bude mít sice nižší údaj o tloušťce než 6 mm, ale reálný odhad se pohybuje někde kolem 5,5 mm.

Bližší specifikace můžete najít na Coolicool.com, kde jej už mají v nabídce, i když zatím není naskladněn. Ovšem jen letmý pohled naznačuje, že nějaké mimořádné překvapení se zřejmě konat nebude. Ovšem design je parádní.

[Gizchina.com]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.