Na dnešek je naplánováno oficiální představení novinky společnosti IUNI a tím by měl být telefon IUNI U3. Už jejich předchozí model IUNI U2 byl poměrně zajímavý, ovšem prodával se pouze na čínském trhu, takže jsme my, žijící za hranicemi velké Číny neměli moc příležitostí se s ním osobně seznámit. Navíc model U2 nepodporoval angličtinu ani jiné jazykové mutace. To vše by však měl napravit právě IUNI U3, u kterého se předpokládá, že angličtina v systému obsažena bude.

IUNI-u3-2 (1)

Jak je patrno z uniklých fotek, design IUNI U3 je dost podobný designu Nubia Z7, což samozřejmě není nic proti ničemu. Specifikace tohoto přístroje jsou poměrně zajímavé. Displej by měl být 5,5 palcový s QHD rozlišením 2560 x 1440 pixelů. Procesorem je Qualcomm Snapdragon 801 s taktem 2,3 GHz. Telefon disponuje 3 GB RAM paměti a 32 GB vnitřní paměti. Hlavní fotoaparát je 12 MPix s možností nahrávání videa v 4K rozlišení a přední kamera je 4 MPix . Operačním systémem bude IUNI OS na základě Android 4.4.4. Očekává se i podpora LTE sítí, ale zřejmě jen TD-LTE / FDD-LTE.

Takže během dnešního dne se možná přesvědčíme, zda uniklé fotky a předpokládané specifikace jsou reálné a budou potvrzeny.

[Gizchina.it]