O tom, že iOcean sleduje letošní trend čínských výrobců telefonů rozšiřovat nabídku o mini verze svých vlajkových lodí, jsme psali začátkem července/júla. Psali jsme i o tom, že naši italští kolegové získali info o jeho specifikacích. A dnes vám přinášíme zprávu, že iOcean X8 Mini se začal v Itálii prodávat.

Pro osvěžení paměti shrňme ve zkratce jeho specifikace. X8 Mini má pěti palcový displej s HD rozlišením, čtyř jádrový procesor MediaTek 6582, 1 GB RAM a 32 GB vnitřní paměti. Operačním systémem je Android 4.4 Kitkat. Zadní kamera je 8 MPix a přední pak 2 MPix. Baterie má kapacitu 2200mAh a telefon je dualSIM.

Klíčovým bodem je design iOcean X8 Mini. Stejně jako jeho větší bratr je i Mini verze pokryta sklem s tenkým kovovým rámečkem, což je kombinace vysoké kvality. I displej nabízí „skleněnou“ ochranu Gorilla Glass 3.

Telefon je k dispozici na iOcean.it  za 149 euro. Čtenáři Gizchina mají možnost uplatnit slevový kód GIZIOCEANIT a můžou mít X8 Mini za cenu 141,55 euro. Telefon je nabízen v černé a bílé barvě.

[Gizchina.it]