Přinášíme detaily o MIUI V6 z dnešní akce v Pekingu.

MIUI V6 je o vzhledu

Andi z Gizchina.com dal pro nás dohromady své poznámky o ohlášené MIUI V6 (officiální web) a zdá se mu, že největší změnou je vzhled MIUI V6. Dalšími novinkami je nový systém oznámení, rychlejší uživatelské rozhraní a další služby cloudu.

miui1

MIUI V6 Plocha

MIUI launcher je největším rozdílem, který v MIUI V6 zaregistrujete. Nejenže má nový vzhled, ale se Andimu zdá, že je rychlejší a pohodlněji se použivá.

MIUI V6 Notifikace

Oznámení se nyní snadněji čtou v MIUI V6. Nové zprávy, stahování a hovory jsou zobrazeny ve větší černé oznamovací liště v horní části displeje. Nový oznamovací systém přináší větší flexibilitu při použití V6. Například přijde-li vám hovor uprostřed fotografování, jen malou část obrazovky zabírá oznámení, kdo volá, vy můžete dokončit práci s fotografiemi a poté hovor přijmout.

miui_fea

Uzamčený displej má také nové zobrazení oznámení. Jednoduché číslo vám zobrazí počet a dotykem se k nim přenesete.

miui2

MIUI V6 Aplikace telefonu

S velkou základnou uživatelů systému MIUI, přichází to, že Xiaomi na svých serverech shromážďuje spoustu dat (jestli užitečných nebo ne, to nechám na vás) a ty vám v některých situacích mohou pomoci v běžném provozu.

miui4

Například, přijde vám hovor z cizího čísla a vy jej ignorujete. A teď si představte, že jste prošvihli důležitý telefonní hovor, jen kvůli tomu, že jste číslo neměli uložené v kontaktech. Při použití nové cloudové funkce v MIUI V6 je nyní šance, že bude zjištěno kdo vám volá, i když nemáte kontakt uložený na vašem účtu.

Xiaomi tvrdí, že mají uložených 60 miliónů telefonních čísel různých podniků a služeb a ty vám pomohou zjistit kdo volá. Zároveň tvrdí, že přidali stupeň zabezpečení vašich hovorů, aby zabranili různým podvodníkům dostat se k vašim osobním údajům.

MIUI V6 nové aplikace

Některé aplikace dostaly nový vzhled a několik nových funkcí, jako je například aplikace Mail, ale jsou zde i aplikace nové.

miui5

MIUI Life je novou aplikaci, který využívá vaši polohu k nalezení zajímavých míst k návštěvě a zobrazení nejlepších restaurací a promítaných filmů ve vaší oblasti. Hmmm.

miui6

MIUI Zlaté stránky také rozšířily svůj telefonní seznam, tak, abyste všechna potřebná čísla našli co nejrychleji.

Tyto aplikace jsou však určeny pouze pro použití v Číně.

Více témat

miui7

Témata stále zabírají velkou část MIUI V6, takže když se vám nelíbí nový vzhled, můžete si stále vybrat, zda nechcete sáhnout po něčem jiném. Podle Xiaomi je na MIUI nyní více než 5000 unikátních motivů k dispozici.

Kde mohu stáhnout MIUI V6?

Takže velká otázka zní, kde si můžu stáhnout MIUI V6 a použít ji na své Xiaomi zařízení? Jendoduchá odpověď je, že to nejde. Xiaomi ještě není připraveno uvolnit svou novou ROM pro veřejnost, ale právě vybrali 100 beta testerů, kteří pro ně budou ROM dále testovat.

Co si myslíte o MIUI V6?

[Gizchina.com]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.