Co se stane, když vezmete design cizího skvělého telefonu a dáte dovnitř MediaTek procesor? Vznikne vám levný klon. V případě Jingson A555 však tento klon stojí skoro více než telefon, kterým by chtěl být.

Jak můžete vidět z fotografií, je jasné, že Jingston A555 byl navržen tak, aby se maximálně podobal OPPO Find 7. Proč ne. Find 7 je jedním z nejlépe vypadajících telefonů na trhu a jeho cena tomu odpovídá.

Displej u Jingston A555 je o velikosti 5,5 palců, což je stejná velikost jako u Find 7. Ovšem místo 2K nebo dokonce 1080 FHD to má rozlišení jen 720p.

jing1

Pohání jej osmijádrový Mediatek MT6592 procesor běžící na 2,0 GHz. Bohužel ale není zahrnut LTE modem, paměti je 2GB RAM. Když už mluvíme o paměti, interní paměť je jen 8GB, ale je zde podpora pro SD kartu.

Co je však šokantní u tohoto telefonu je jeho cena, která je neuvěřitelných 3499 jüanů (cca 569 dolarů), což je skoro stejně jako zaplatíte za 2K OPPO Find 7!

Upřímně nerozumíme tomu, proč by někdo měl koupovat tento telefon.

[Gizchina.com]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.