Počátkem roku nás opravdu vzal útokem nový iNew V3. Štíhlý, funkcemi nabitý telefon doznívá, ale brzy se vrátí do prodeje jako nové THL T6S.

Viděli jsme mnoho čínských výrobců telefonů jak se v průběhu roku rebrandovali. UMi změnili svůj model byznysu, a jak to tak vypadá, tak i THL. THL byl často shledáván jako přímý rival pro Zopo, ale s narůstající konkurencí v letošním roce slýcháváme čím dál méně o Zopo a ostatních, ne jako při uveřejňování THL 4400 a THL 5000.

Nyní THL chystá uveřejnit nový telefon, ale spíše než fungl nový telefon se jedná o reinkarnaci. THL T6S, který bude stát jen 89,99 dolarů (asi 1.800 Kč), je přejmenovaný iNew V3, který byl původně uveden do prodeje na začátku tohoto roku.

THL se příliš nepochlapilo, aby telefon jiného výrobce pozměnili jen přidáním svého loga. Telefon má stále čtyřjádrový procesor MT6582, 5-palcový HD displej, ale běží alespoň na aktuálnějším Android 4.4 KitKat.

1_05 thl-t6s.png,qfit=1024,P2C1024.pagespeed.ce.FtSnN3KZdI

THL T6S je možné si již nyní předobjednat prostřednictvím některých mezinárodních prodejců nyní bude k dispozici v černé nebo bílé barvě.

[Gizchina.com]