Little Pepper je zpátky k dobývání dalších prvenství (byl jedním z prvních čínských společností, které uvolnily čtyřjádrový telefon) vydáním Little Pepper 5 s podporou 4G LTE dual-SIM.

Little Pepper 5 dostal osmijádrový procesor MT6592 s taktem 1.7GHz a Mediatek MT6290 LTE modemem, telefon podporuje FDD-LTE tak i TD-LTE síť. Podporuje také použití WCDMA i GSM sítí.

Esteticky je Little Pepper 5 velmi podobný telefonům řady ZTE Nubia, barvy jsou v oblíbené trojici bílé, zlaté nebo černé s kovovým rámečkem, kde jsou umístěny sloty pro SIM a tlačítka.

Displej je 5,5-palcový s HD rozlišením a laminovanou vrstvou, nad ním je pak 5MPx selfie kamerka. Zadní kamera má 13MPx, telefonu k procesoru sekunduje 1 GB paměti RAM, baterie má slušnou kapacitu 2700mAh. Dálšími specifikacemi jsou duální mikrofony pro redukci šumu, elektronický kompas a OS Android ve verzi 4.4.2 KitKat.

xiao-la-jiao-4g-lte xiao-la-jiao-lte

Čínské datum zahájení je naplánováno na 8.srpna a cena je stanovena na 1399 Yuanů (asi 4.500 Kč).

[Gizchina.com]

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.