Dnes nám do redakční pošty dorazila tisková zpráva o vstupu THL na český trh prostřednictvím společnosti Lion Mobile. Přinášíme ji v originálním znění s titulky.

Značka THL vstupuje oficiálně na český trh, Lion Mobile je výhradním distributorem

Společnost Lion Mobile, která má bohaté zkušenosti s lokalizací, prodejem a podporou čínských smartphonů na našem trhu, se stala oficiálním a výhradním dodavatelem značky THL pro český trh. Portfolio výrobce slibuje jak telefony určené pro profesionály, hledající nekompromisní výkon za rozumnou cenu, tak pro nenáročné a začínající uživatele smartphonů, jejichž devizou je především nízká cena. Zákazníci si mohou smartphony zakoupit na českých oficiálních stránkách www.thl.cz.

THL-4400-1

THL je první z nové vlny čínských značek, která má v České republice oficiálního distributora. V Číně patří tato značka mezi  tradiční výrobce, mobilní telefony vyrábí již 12 let. „Je pro nás pocta, že si nás společnost THL vybrala jako výhradního partnera pro svou nastávající expanzi do Evropy. S THL nyní začínáme v České republice, v budoucnu však chceme rozšířit působnost i na další trhy v zemích Střední a Východní Evropy a také některé západoevropské trhy,“ nastiňuje plány Jiří Opletal, ředitel Lion Mobile.

Společnost Lion Mobile nabídla českým zákazníkům zprostředkovaně smartphony THL již před několika lety jako první. Lion Mobile bude nyní pro telefony THL zajišťovat komplexní zákaznický servis včetně online a telefonické podpory a autorizovaného záručního i pozáručního servisu. Jako servisní organizace bude fungovat pro všechny přístroje THL, které budou dovezeny do Evropy v rámci oficiální distribuce.

THL-4400-8

„Vzhledem ke špičkové kvalitě našich produktů a silnému zázemí značky THL, jsme se rozhodli, že naše obchodní aktivity rozšíříme i do Evropy. Jako bránu do evropských zemí jsme zvolili Českou republiku a to nejen díky specifickému tržnímu prostředí. Její lokalita v samotném středu Evropy je zcela ideální a máme zde velmi silného partnera – tým společnosti Lion Mobile, který má dlouholeté zkušenosti s prodejem a servisem čínských mobilních telefonů. Za několik let své existence zákazníkům dokázal, že kvalitní čínské smartphony mohou konkurovat vlajkovým lodím zavedených výrobců,“ uvedl k expanzi Yao Mucheng, generální ředitel THL Gobal.

Svou filosofií se značka snaží přiblížit potřebám běžných uživatelů, kteří v portfoliu THL naleznou kvalitně vybavené modely bez zbytečné „přirážky za design“. Zákazníky, kteří jsou nespokojeni s nízkou výdrží baterie u běžných smartphonů, zaujme například model Ultraphone 4400 s kapacitou baterie 4 400 mAh, čtyřjádrovým procesorem a pětipalcovým HD displejem. Levnější alternativou pro tyto zákazníky může být také model W200S se dvěma bateriemi v základním balení. Pro nenáročné uživatele je určený nejlevnějším typ THL A3 se 3,5 palcovým displejem a dvoujádrovým procesorem, jenž je díky ceně vhodný například pro studenty a mladé lidi. Profesionály pak osloví model THL T200 se šestipalcovým IPS Full HD displejem, osmsijádrovým procesorem MediaTek a 2 GB RAM. Podobnou výbavu, včetně třináctimegapixelového fotoaparátu, jen s pětipalcovým displejem, má menší model T100S.

THL-4400-2

Značka na český trh vstupuje se širokým portfoliem smartphonů, v e-shopu je dostupných rovnou osm modelů. Jejich cena se pohybuje v rozmezí 1 599 – 7 999 korun. Všechny smartphony THL disponují operačním systémem Android 4.2 Jelly Bean s vlastní grafickou nadstavbou výrobce. Systém je od počátku lokalizován do českého jazyka a má kompletní sestavu Google Play funkcí, tak jak jsou zákazníci zvyklí. Díky tomu mají jejich uživatelé přístup k nepřebernému množství aplikací i her. Oficiální distribuce telefonů nabízí široké spektrum příslušenství v základním balení. Od začátku prodeje však bude možné dokoupit další příslušenství především v podobě různých krytů a pouzder.