Čínští výrobci telefonů jsou velmi kreativní i v designu pozvánek na oficiální prezentace svých novinek. Ne jinak je tomu i u společnosti Xiaomi, která zaslala čínským novinářům „kovové“ pozvánky, ze kterých je možno dedukovat, jaké budou skutečné fyzické proporce jejich novinky Mi4. K prezentaci by mělo dojít 22. července/júla v pekingském National Convention Center.

xxiaomi-mi4-invite.jpg,qresize=600,P2C800.pagespeed.ic.tyJNg-RAM1

Pozvánky jsou vytištěny na materiálu (broušený kov), ze kterého by měl být Mi4 vyroben a svým tvarem i velikostí kopírují tělo telefonu. Ti novináři, kteří již pozvánku obdrželi čile spekulují o specifikací Mi4. Telefon by měl mít 5,5 palcový displej s užšími okraji, ale podle délky „pozvánky“ by horní i dolní část přední strany měla být poněkud širší. Proslýchá se, že pokud se Xiaomi podařilo „nacpat“ 5,5 palcový displej do takto poměrně úzkého těla, tak to bude skutečný unikát.

Podle další fámy se hovoří i o tom, že Mi4 by měl být vybaven čtečkou otisků prstů, 3 GB RAM, displej by měl být FullHD. Pokud se mluví o procesoru, tak by to měl být Snapdragon 801 a hlavní kamera by měla mít 13 MPix. Spekuluje se dokonce i o MIUI V6.

[Gizchina.com]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.