Spekulace a fámy o Meizu MX4 se na internetových stránkách šíří jako lesní požár. Tentokrát se tu dokonce objevilo datum a cena, s jakou by měl být MX4 uveden na trh.

V těchto a také v následujících dnech jsme a budeme svědky několika debutů nových telefonů.  Nubia Z7 počínaje, přes Vivo Xshot, Xiaomi MI4 až po Meizu MX4.

Meizu-MX4-screenshots.png,qresize=640,P2C533.pagespeed.ce.LxLptqgacn

Lze říct, že z výše uvedených společností je Meizu ta nejtradičnější, a to i přesto, že její poslední kroky byly poněkud neobvyklé. Nejprve vydali multi-jazykový evropský Flyme OS, pak následovalo uvolnění ROM pro Nexus 5 a Samsung Galaxy S4 a vše završili zvýšením svých obchodních aktivit v Evropě otevřením komerčních portálů.

Samozřejmě se v poslední době nejvíc mluví o jejich MX4. Na internetu najdete spoustu spekulací, uniklých fotek a dokonce jsou i tací, kteří tvrdí, že znají všechny specifikace tohoto zařízení a další podrobnosti o uvedení na trh.

meizu-mx4-display.jpg,qresize=488,P2C650.pagespeed.ce.Ut46NHeg8L

Úplně nejčerstvější fáma se objevila na stránkách Chinaz.com. Podle ní by mělo být Meizu MX4 uvedeno na trh v září/septembri a jeho cena by se měla pohybovat kolem 1999 jüanů, tedy zhruba 320 dolarů.

Co se specifikací týče, hovoří se o 5,4 palcovém 2K displeji s rozlišením 2560 x 1440 pixelů, procesoru Samsung Exynos 5430, 3 GB RAM, Flyme 4.0, podpoře LTE sítí a také o 20 MPix zadní kameře.

[Gizchina.com]