Snímky Antutu Benchmarku z neznámého zařízení běžícím na procesoru Mediatek MT6595 se mohou pochlubit vysokou hodnotou 43.149 bodů.

Jak všichni víme, Antutu Benchmarky nejsou všechno, ale bývá, že čím vyšší skóre, tím lepší celkový výkon zařízení. V několika posledních měsících většina vlajkových lodí čínských výrobců dosahovala působivých výsledků. U telefonu vybaveném Snapdragonem 801 tak můžeme docela běžně vídávat skóre blížící se 40.000 bodům.

Co však není běžné, aby zařízení s Mediatekem bylo lepší než Snapdragon 801 a pokořilo hranici 40.000 bodů.

Zatím nevíme, o který telefon jde, ale co naopak víme je, že poběží na procesoru MT6595 a bude podporovat dualSIM a LTE. Můžeme si také všimnout taktu osmijádrového procesoru, jenž činí 1,7 GHz, dále pak 3GB paměti RAM a operačního systému Android ve verzi 4.4.2 Kitkat.

Nyní můžeme jenom spekulovat, o jaký telefon půjde. Mohlo by jím být aktualizované Xiaomi Mi3S? Procesor od Mediateku by mohl dále snížit cenu, což by z Mi3S udělalo vážně cenově dostupný telefon. Nebo jím bude snad jedno z Meizu MX4, jak se v poslední době prosléchalo? Nebo iOcean, TCL, Jiayu, UMi?

[Gizchina.com]