V poslední době se dost spekulovalo o tom, že společnost Meizu chystá nové zařízení s podporou 4G LTE sítí. A dnes můžeme z uniklých fotek usuzovat, že to nebude jeden přístroj, ale hned čtyři.

Jak můžeme vidět na úvodním snímku, je zde zachycena jakási časová osa s informacemi o připravovaných produktech. U nápisu 4G je kromě půvabných čínských znaků také číslovka 4x, což by mohlo znamenat, že půjde o 4 telefony s podporou 4G LTE.

Podle zdrojů blízkých Meizu, bude nový telefon/telefony velkým skokem kupředu a bude silným konkurentem všem současným high-endovým přístrojům na trhu. Předpokládá se, že Meizu novinka bude vybavena nejmodernějším hardwarem, bude mít skvělé specifikace a proslýchá se cosi i o procesoru MediaTek. Zákulisní informace říkají, že by to měl být osmi jádrový MT6595, díky kterému může mít displej rozlišení až 2K a zadní kamera 16MPix. Ovšem může to dopadnou i tak, že nový Meizu telefon vyrazí do světa s 2K displejem, 20 MPix zadním fotoaparátem a procesorem Samsung Exynos poslední generace.

Meizu-facebook

Meizu doposud neučinili žádné zásadní a oficiální prohlášení, ale podle snímku, který se objevil na facebookových stránkách Meizu se můžeme domnívat, že by  příští telefon by mohl mít označení MX4. V příspěvku je totiž poněkud zvláštní věta: „What is neXt 4 Meizu?“  Takže když vezmeme slovo NEXT, tedy v češtině DALŠÍ, z tohoto slova vypíchneme X, které je psáno tiskacím písmem, přidáme 4 (anglická zkratka slova for), tak tady máme ono označené X4.

Zatím však není známo datum zahájení prodeje, ale doufejme, že to bude brzy.

[Gizchina.com]