Společnost LG vynaložila veškeré úsilí při vývoji svého high-endového telefonu G3. Ovšem zdá se, že G3 není zařízením pro každého. Mnozí zákazníci preferují spíš telefony s menším displejem.

Takže se není čemu divit, že se na @evleaks, tedy na stránkách, které se zaměřují na úniky informací, objevil snímek, který dává tušit, že LG připravuje novou menší verzi svého G3, která ponese název LG G3S.

Očekává se, že G3S nebude jen zmenšenou verzí svého velkého bratra. Mezi jeho specifikace bude přidána i podpora dual SIM, která by mohla znamenat docela velký úspěch tohoto přístroje na trzích, kde je právě dual SIM tím hlavním kritériem. Dále se předpokládat, že displej bude mít rozlišení 720p HD, což je podobný rys, který najdeme i u jiných „mini“ verzí, přičemž  G3S by měl být pohodlně ovladatelný jednou rukou.

A tak nezbývá než doufat, že LG G3S přijde s operačním systémem Android 4.4.2 a 8 MPix kamerou. Pokud shrneme všechna tato očekávání a spekulace o specifikacích nového G3S, můžeme se pomalu začít těšit na silný „mini“ telefon a věřit, že i jeho cena bude příznivá.

[Gizchina.com]