Xiaomi je bezesporu jedním z těch čínských výrobců telefonů, kteří se v poslední době hřejí na výsluní zájmu zákazníků. To potvrzuje i skutečnost, že se jim během půl roku podařilo prodat 26,1 milionu přístrojů. Dalším zářezem na pažbě společnosti Xiaomi je v současnosti i rekordní prodej jejich hitu Xiaomi MI3. Tohoto telefonu se od jeho uvedení na trh do dnešních dnů prodalo 10 milionů, což se během 9 měsíců povedlo jen málo komu.

Září/september loňského roku bylo opravdu bohaté na novinky. Během jednoho měsíce se začalo prodávat hned několik nových kousků, a to Oppo počínaje, přes Meizu a konče právě Xiaomi. A dlužno dodat, že právě Xiaomi MI3 byl ihned po uvedení do prodeje označen jako nejlepší telefon v poměru cena/výkon. To zejména pro svou cenu 320 dolarů a procesor Snapdragon 800.

Xiaomi_Mi3_Gold

Skutečnost, že MI3 je pro Xiaomi stěžejním modelem, potvrzuje i fakt, že MI3 dostal nový trendy zlatý kabát a jeho cena se stále více a více přizpůsobuje představám uživatelů.

Jedním slovem se dá říct, že telefony Xiaomi prostě bodují. Dokonce se jim podařilo vystrnadit HTC z žebříčku nejlepších deseti světových výrobců mobilních zařízení. To naznačuje, že společnosti Xiaomi kynou světlé zítřky.

[Gizchina.com]