OnePlus One, telefon, který mnohým fanouškům čínských smartphonů zpestřil nejen letošní jaro, kdy byl uveden na trh, ale také ovlivňoval jejich životy honbou za získáním pozvánek k jeho koupi. Ba co víc, někteří skalní fans rozmlátili svoje staré telefony v naději, že jejich video zaujme a oni se dostanou ke svému mobilu snů. Těžko říct, zda OnePlus One svou marketinkovou strategií a několika drobným lapsům víc prvotních nadšenců spíš neodradil, než aby jich několik dalších přetáhl na svoji stranu.

Prostě o OnePlus One se mluví pořád. Takže snad vás ani nepřekvapí další zpráva, která praví, že OnePlus One bude velmi brzo aktualizován na Android L, který bude pravděpodobně postaven na základě jeho současného firmware CyanogenMod.

650x433xoneplus-one-sandstone-64gb-review-4.png.pagespeed.ic.JGA73itnK8

Společnost OnePlus tuto info zveřejnila na svém fóru, kde se samozřejně okamžitě strhla lavina dotazů na konkrétní termín aktualizace a další podrobnosti. Odpovědí bylo pouze to, že není dosud známo žádné přesné datum aktualizace a vlastně neexistuje ani žádný přesný harmonogram. Je jisté pouze to, že upgrade by se měl odehrát v horizontu zhruba tří měsíců.

Je ovšem zřejmé, že aktualizace se dotkne pouze mezinárodní verze OnePlus One, která běží na CyanogenMod. Takže ti, kteří jsou majiteli verze čínské, která běží na ColorOS, budou muset nejdřív aktualizovat na CyanogenMod a teprve pak až na Android L.

[Gizchina.com]