Pokud se zajímáte o telefony čínské provenience, tak si možná vybavíte přístroje se značkou Bluebo. Je sice pravda, že o těchto zařízeních nebylo dlouho slyšet, ale o to impozantnější je jejich letošní návrat na scénu.

Bluebo X4 chce oslovit zákazníky podporou LTE sítí. A nejen to, marketéři vymysleli prodejní slogan, který by měl tít přímo do živého. “The Born King” neboli „Zrození krále“ má oslnit, zasáhnout a podnítit ke koupit tohoto telefonu.

Těžko ovšem říci, ve kterých parametrech či specifikacích bude Bluebo X4 králem. Výchozí specifikace jsou totiž velmi standardní. 4,5 palcový displej s rozlišením 854 x 480 pixelů, 512MB RAM, 2 MPix přední kamera, 5 MPix zadní kamera a čtyřjádrový procesor MediaTek MT6582M s modemem MT6290 pro podporu konektivity LTE. Čím by tedy mohl opravdu královsky oslnit potenciální kupce, by za daných okolností mohla být snad jeho cena a dostupnost LTE.

Ať tak či tak, Bluebo X4 je telefon, který je zaměřen na zákazníky, kteří chtějí vyžadují připojení LTE, ale zas až tak velmi jim nezáleží na maximálním výkonu, velkém displeji nebo nejnovějším modelu procesoru.

V čínských kuloárech se šeptá nejen o nízké ceně tohoto telefonu, ale také o tom, že Bluebo X4 by měl podporovat sítě TDD-LTE, FDD-LTE, WCDMA, TD-SCDMA a GSM. Hovoří se i tom, že operačním systémem bude Android 4.4.2 Kitkat, který snad bude dobře fungovat i na tomto zařízení s malou kapacitou RAM. Očekává se i to, že Bluebo X4 bude k dispozici i mezinárodním zákazníkům.

[Gizchina.com]