Kdo nemá zlatou verzi telefonu jako by nebyl, řekli si v Číně a tak i Xiaomi musí přinést na trh nějaké to zlato. A tak jde do prodeje zlatá verze Xiaomi MI3.

Díky zvěstem o Xiaomi Mi3S a MI4 by mohlo být snadné zapomenout na předchozí vlajkovou loď Xiaomi (i přes nedávné snížení ceny). Nicméně, pokud vás stále MI3 zajímá, možná si budete chtít pořídit novou zlatou verzi telefonu.

Zlatá verze Xiaomi MI3 bude za stejnou cenu (1499 jüanů, cca 243 dolarů) jako jinobarevné modely, ale je to předchozí generace vlajkové lodi i co se týče specifikací. Takže žádné LTE a vy budete muset „trpět“ s „jen“ 5-palcovým 1080p displejem a „pouze“ Qualcomm Snapdragon 800 chipsetem. 🙂

A jestli víme nějaké další drby o Xiaomi Mi4? Mno, zvěsti naznačují, že nový telefon bude samozřejmě ten nejlepší, s celokovovým tělem, Snapdragon 805, případně Tegra K1 procesorem a samozřejmě bude mít podporu LTE.

[Gizchina.com]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.