Populární indický výrobce XOLO představil čtyřjádrový telefon s názvem XOLO Q1011. Bude dostupný výhradně prostřednictvím indické pobočky obchodu Amazon a prodej začne následujícím dnem, tj. 27. června.

Uvnitř tepe procesor MT6582 (4 jádra o frekvenci 1,3 Ghz), k tomu 1 GB RAM. Displej má 5 palců a v této kategorii méně obvyklé HD rozlišení. Telefon podporuje použití gest a běží na verzi Android v4.4 Kitkat.To jsou rozhodně slušné parametry vzhledem k ceně 10 tisíc indických rupií, což je v přepočtu 3.400 kč.

395x297xq10111.png.pagespeed.ic.M6UvisuvCf (1)

Výrobce XOLO používá na svých telefonech BSI snímače, a není tomu jinak ani u tohoto. Na zádech se nachází 8 MPx fotoaparát s BSI, který by měl ručit za dobré fotografie i při horších světelných podmínkách. Vpředu je pak 2 MPx kamerka vhodná pro selfies a videohovory. A nakonec, telefon je vybaven baterií s kapacitou 2250 mAh, která by mohla být dostatečně velká i pro vícedenní využití na jedno nabití.

[Gizchina.com]

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.