Ohodnoťte článek

Na začátku června ZTE vypustilo zvěsti o možném startu ZTE Green Waterfront 2. generace, smartphonu, který, na rozdíl od předchozího, přijde se 4G LTE konektivitou. Nyní přichází oficiální potvrzení, spolu s datem a místem konání akce.

Čínská společnost ZTE oficiálně vydala nové informace o představení Green Waterfront 2 4G. To se bude konat dne 26. června v Sofitel Galaxy Nanjing Hotel Nanjing ve 14.00 místního času.

ZTE_Green_Waterfront_1

Unibody design ZTE Green Waterfront zůstal v podstatě stejný, tloušťka je pouze 7 mm, podporuje dual-SIM karty a slot pro microSD karty. Upgrade na 4G LTE není jedinou aktualizaci ve srovnání s předchozím ZTE Green Waterfront, paměť se ve skutečnosti zdvojnásobí na 2 GB RAM. Specifikace týkající se displeje, kamery atd.. by měly zůstat stejné.

ZTE_Green_Waterfront_2

U procesoru si jisti nejsme, spekuluje se o pravděpodobném použití Qualcomm Snapdragon procesoru. Jakmile budeme mít další zprávy, dáme samozřejmě vědět.

[Gizchina.it]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.